پایان نامه کارشناسی ارشد

 


 

معرفی پایان نامه کارشناسی ارشد
پایان­ نامه کارشناسی ­ارشد، گزارشی پژوهشی است که دانشجویان در آن آموخته ­های علمی خود را طی سال­ های تحصیل نشان می دهند و مورد ارزیابی اساتید قرار می گیرند. دانشجویان کارشناسی­ ارشد باید در نظر داشته باشند که در آینده پایان ­نامه شان مورد مطالعه قرار خواهد گرفت. پس لازم است بدانند که باید پایان­ نام ه­ای حرفه ­ای و نوینی را ارائه دهند. به عبارتی دیگر پایان­ نامه باید به گونه­ ای باشد که فرضیه، پژوهش و نتایج به دست آمده از آن را با کیفیت خوبی نشان دهد.

پژوهش و پایان­ نامه ­ای موفق است که محتوا و ارائه خوبی داشته باشد. در مراحل اولیه نگارش پایان­ نامه باید اهداف اصلی پژوهش خود را مشخص نمایید و دقت کنید که به سؤال ­هایی که طی تحقیق به وجود می آید تا انتهای تحقیق، پاسخ بدهید. به عبارتی باید مطمئن شوید که یافته ­های پژوهش پاسخ­ گوی پرسش­ های اولیه­ تان باشد. قبل از شروع پایان ­نامه به دنبال سؤالی می­ روید و در راستای پاسخ به آن سؤال جستجو می کنید، اما قبل از شروع پایان ­نامه با خود فکر کنید که آیا این سؤال قبلاً جایی مطرح شده است و یا اگر جوابی برای آن است، جواب جدید شما به اندازه کافی چالش برانگیز است یا خیر.

عنوان پایان­ نامه کارشناسی ­ارشد باید رسا، مختصر و جدید بوده و منعکس کنندۀ محتوی پایان­ نامه باشد. صفحه آرایی پایان ­نامه نیز پر از نکته است که دانشجو می تواند آیین و قواعد آن را در ذیل ملاحظه فرماید. همچنین می ­توانید مراحل انجام امور پایان­ نامه کارشناسی ­ارشد در مؤسسه و فرم­های مربوطه را دریافت نمایید.

جهت دانلود روی هر لینک کلیک نمایید

دانلود مراحل انجام امور پایان نامه علامه نایینی

 

دانلود طرح پیشنهادی پایان نامه (پروپزال) گروه حسابداری و حسابرسی

 

دانلود فرم پروپوزال گروه کامپیوتر، عمران ،مکانیک

 

دانلود فرم های درخواست مجوز برگزاري جلسه دفاع از پايان نامه کارشناسي ارشد

 

دانلود دفترچه قوانین و دﺳﺘﻮراﻟﻌﻤﻞ ﻧﺤﻮه ﻧﮕﺎرش پایان نامه کارشناسی ارشد – مؤسسه آموزش عالی علامه نایینی-۹۸

 

دانلود تعهد نامه اصالت پایان نامه

 

دانلود تایید اصلاحات

 

دانلود فرم انصراف از نمره مقاله